Ohessa seuran uusi hallitus 2017: pj Anna Hartikainen, esimies Ilmari Hartikainen, sihteeri Mari Lampinen, Esa Hartikainen, Erkki Hartikainen, Eine Valkama, Aila Hartikainen-Valjamo, Jaana Saarinen ja kuvasta pois Marjo Oksman-Isoaho ja Seija Heikkinen.

Suvun esimies

Ilmari Hartikainen
Siilinjärvi

Puh. 0500 755 550
ilmari.hartikainen@gmail.com

Hallituksen jäsenet

Puheenjohtaja

Anna Hartikainen
Kuopio

Puh. 050 594 3436

anna.hartikainen@uef.fi

-----------------------------------------


Varapuheenjohtaja
sukututkimuksen vastuuhenkilö
Marjo Oksman-Isoaho

Espo

Puh. 050 598 9233

sukututkimus@marjooksman.fi

-----------------------------------------
Sihteeri

Mari Lampinen
Lahti

Puh. 040 743 5041
sihteeri@hartikaiset.com

------------------------------------



Esa Hartikainen
Västilä

Puh. 040 568 8377
esahart@gmail.com
-----------------------------------------
Vilho Hartikainen
Sotkamo

Puh. 050 524 7002
vilho.hartikainen@sotkamo.net
-----------------------------------------
Aila Hartikainen-Valjamo
Tampere

Puh. 044 510 1011
aila.hartikainen@gmail.com
-----------------------------------------
Erkki Hartikainen
Hollola

Puh. 050 337 7785
soisalo@outlook.com
-----------------------------------------

Jaana Saarinen

Masku

Puh. 040 7277 964

jaana.saarinen@teknoexpertit.fi

-----------------------------------------
Seija Heikkinen
Kuopio

Puh. 044 5120 737

seija.a.heikkinen@gmail.com

-----------------------------------------
Eine Valkama
Turku

Puh. 050 520 8136
eine.valkama@gmail.com
  • taloudenhoitaja
  • kirjanpito

Jäsenrekisterin hoito
Jyri Valkama

Littoinen
Puh. 050 553 9001

jyri.valkama@gmail.com